+389 75 404 480marjan@anamarytravel.mk

Грами 3*

На околу 500 метри до ски лифтот и на околу 10 минути пеш до центарот на Банско.
Ресторан со капацитет од 75 места, лоби, рецепција….
Спа центар:
внатрешен базен, сауна, парна бања, инфрацрвена кабина, соба за масажа, релакс зона,
Интернет
Паркинг
Безжичен интернет
Ски гардеробер
Сместување е во двокреветни (17м2), трикреветни (19м2) соби, студио (25м2) и апартмани (40м2)
Некои од собите имаат балкoн.

 

Цените се на ден за лице

сместување 01.12-27.12.21 28.12.21-02.01.22 03.01-22-15.01.22 16.01-31.03.22
услуга НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна 2+0 19€ 24€ 35€ 44€ 20€ 25€ 19€ 24€
Двокреветна лукс 2+1 25€ 30€ 42€ 50€ 26€ 31€ 25€ 30€
Апартман 2+2 19€ 24€ 35€ 44€ 20€ 25€ 19€ 24€

Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари
НП = ноќевање со појадок, ПП = полупансион

Во цената Е вклучено:
Ноќевање со појадок или Полупансион ( по избор)
Користење:
Внатрешен базен,
Сауна,
Парна бања,
Инфрацрвена кабина,
Соба за масажа,
Релакс зона,
Паркинг,
Безжичен интернет,
Ски гардеробер.

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување-задолжително е
Неспомнати услуги
Личен трошок на патникот
Туристичка такса за возрасни и деца над 2 г,=1€ по лице од ден (задолжително)